reede, 27. detsember 2013

Head vana-aasta lõppu!Veel mõni päev on jäänud aastavahetuseni. Raamatukogu rahvale tähendab see taas väikest aja mahavõtmist ja kokkuvõtete tegemist. Enim loetud väljaanded meie raamatukogus olid Postimees, Kroonika ja Naisteleht, samuti Tiiu, Eesti Naine, Elukiri ja Saladused. Teisi ajakirju loeti pisut vähem, kahjuks ei jõudnud edetabebelisse kultuuriajakirjad. Autoritest olid eelistatumad Nora Roberts, Aino Pervik (lastele), Erik Tohvri, M. C. Beaton, Andrus Kivirähk, Susan Mallery, Martin S. Kull, Darja Dontsova, Marje Ernits ja Ann Granger (esikümme). Raamatutest on endiselt populaarsemad krimkad, armastuslood ja metsavennatemaatika, lisaks lood viimasest sõjast. Ka Minu-sarja raamatud on endiselt populaarsed.
Lasteraamatutest laenutati enim "Kalapoeg Nemot", Perviku "Paula"-lugusid ning Kivirähki "Kaka ja kevadet". Küllap leidis igaüks endale meelepärase raamatu. Viimase kuu uudiskirjandus on teie ees:

http://riks.microlink.ee/index.asp?action=119&pn=2&type=1&tpn=2&ypn=0&lib=20

Seniks head aastavahetamist ja uue vastuvõtmist!

  Taas on käimas üleeestilised raamatukogude päevad, mis toovad tähelepanu erinevatele raamatukogudele. Torma raamatukogus toimusid juba ett...